Kaprový podběrák NGT s plováky - ramena 100 x 100cm - jednodílná tyč

Kaprový podběrák s kovovým křížem, plováky na ramenech a jednodílnou tyčí od anglické firmy NGT za super cenuJsme rádi, že máme tu čest vám představit zcela… pokračovat »

obrázek produktu
1 099,00 Kč

O produktu

Kaprový podběrák s kovovým křížem, plováky na ramenech a jednodílnou tyčí od anglické firmy NGT za super cenu

Jsme rádi, že máme tu čest vám představit zcela nový a unikátní produkt na trhu speciálně navržený anglickou firmou NGT. Tento typ podběráku je patentovaný (číslo patentu: 4037345) Jedná se o podběrákovou hlavu s integrovanými plováky na každém ramenu hlavy a jednodílnou pevnou podběrákovou tyč o délce 1,8m. Hlavním účelem této novinky je především usnadnění manipulace s podběrákovou tyčí. Díky plovákům na každém ramenu hlavy bude váš podběrák dokonale vyvážený a stabilní na hladině, tím pádem se vyhnete zbytečné ztrátě ryby z důvodu nesnadné manipulace. Už více krát nemusíte zápasit s težkou podběrákovou hlavou v jedné ruce a tyčí v té druhé.

Tento podběrák je ideální pro použití ve všech situacích,ale především v noci. Součástí podběrákové hlavy jsou ramena s integrovanými plováky, pevná zelená síťka a kovový kříž s univerzálním závitem pro podběrákovou tyč a jednodílnou pevnou podběrákovou tyč o délce 1,8m. Součástí je i kovový kříž.

  • Hlava: 100x100cm
  • Hloubka sítě: 95cm

Jednodílná rpodběráková tyč:Extra pevná, přitom lehká kaprová tyč k podběráku vyrobená ze sklolaminátu.Pěnové držáky tyče pro příjemnější manipulaci. Tyč má univerzální závit pro našroubování jakéhokoli podběráku.

  • Délka: 1,8m.
  • Transportní délka: 1,8m