Měkčený rohlíkáč na háček KaprPro - balení kelímek 60g Provedení: PATENTKA

Po několika letech zkoušek a testování Vám můžeme nabídnout neuvěřitelné.Nástraha určená k přímému napíchnutí na háček, nebo k podvázání. Kulička ze speciálně… pokračovat »

obrázek produktu
59,00 Kč
Provedení PATENTKA

O produktu

Po několika letech zkoušek a testování Vám můžeme nabídnout neuvěřitelné.

Nástraha určená k přímému napíchnutí na háček, nebo k podvázání. Kulička ze speciálně upraveného rohlíkového těsta, která Vám vydrží na háčku více než dvě hodiny. Po pár minutách ve vodě máte na háčku krásný "blemcák" s tvrdším středem.

Příchutě: Scopex, Krab, Česnek, Med, Vanilka, Halibut, patentka, oliheň, kukuřice

Balení:kelímek 60g

Nástrahy z pečiva patří k rybařině už od nepaměti. A není divu! Pečivo na kaprovité ryby funguje tak, jako žádná jiná nástraha. S pečivem si můžete u vody nádherně zachytat nejrůznější druhy kaprovitých ryb. Stačí jenom vybrat tu správnou nástrahu. V současnosti je nejúčinnější nástrahou z pečiva rohlíkové boilies. Jenže to se vyrábí ve velkých průměrech, a poněkud v „tvrdém“ stavu. Proto je spíše vhodné na položenou. Jenže teď světlo světa spatřila fantastická nástraha od firmy KAPRPRO! Nejde o klasické „tvrdé“ rohlíkové boilies.

Rohlíkové mikro boilies alias MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ! Parádní nástraha, která na rybářském trhu jednoduše chyběla. Jedná se o fantastické drobné kuličky z pečiva, které jsou naprosto unikátní nástrahou na feeder. Nejde o klasické „tvrdé“ rohlíkové boilies. Tyto mikro kuličky z pečiva od KAPRPRO jsou měkčené! Ale nebojte se. Při našem testování MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ vůbec nepadal z háčků! Naopak, vydržel na nich i několik hodin v kuse.

Na těchto kuličkách z pečiva je sympatické to, že nemají v sobě „zabudovanou“ tu otravnou šňůrku, kterou můžeme vidět u jiných výrobců. Ne! MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ nic takového nemá. Proto jej můžete s klidným srdcem nastražit přímo na háček. A pokud máte rádi své nástrahy pod háčkem, s pomocí montáže na vlas, pak můžete kuličky z pečiva nastražit i pod háčkem. Toto je obrovská výhoda této nástrahy.

Měkčené rohlíkové mikro boilies se vyrábí hned v 8 příchutích a 4 zbarveních. Mezi naše favority patří jednoznačně jahoda, med a scopex. S těmito příchutěmi jsme měli při našem testování největší úspěchy. Tyto příchutě mají i výrazná zbarvení, takže kromě intenzivního pachu jdou ve vodě i výborně vidět!

Firma KAPRPRO nedávno vyrobila zcela novou příchuť MĚKČENÉHO ROHLÍKÁČE – jahodu. Tato příchuť je k dostání jak u klasických MĚKČENÝCH ROHLÍKÁČŮ, tak i u nových mikro nástrah z pečiva. Jahodový MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ má fantasticky intenzivní sladkou vůni a chuť.

Prozradíme vám jeden tip! Kombinace jahodové kuličky s masovým rohlíkáčem (např. krab) je obrovskou zbraní na ryby. Nebojte se příchutě rohlíkáčů kombinovat! Na ryby to zaručeně funguje! Spojením různých vůní a barev je tím nejlepším krokem pro fantastickou rybařinu plnou záběrů.