Strider Knives Kreditní karta - zavírací nůž

Bezpečnostní nůž velikosti a tvaru kreditní kartyTuhle kreditní kartu má na svědomí vynálezce Q z filmů Jamese Bonda. Ale díky Braunstaru je nyní k dostání pro… pokračovat »

obrázek produktu
39,00 Kč

O produktu

Bezpečnostní nůž velikosti a tvaru kreditní karty

Tuhle kreditní kartu má na svědomí vynálezce Q z filmů Jamese Bonda. Ale díky Braunstaru je nyní k dostání pro všechny nejen pro agenty 007. Během chvilky přeměníte kartu ve velmi ostrý a stylový nůž jehož čepel se zajišťuje pojistkou. Bezpečnostní nůž velikosti a tvaru kreditní karty, který se vejde do každé přihrádky pro kreditní karty v peněžence, se může vždycky hodit. Ať jste městský čověk, nebo člověk oddaný přírodě. Pouzdro je vyvinuté v souladu s bezpečnostími prvky a při standardní manipulaci s nožem nehrozí možnost žádného poranění. Nůž se pyšní zejména špičkovými materiály, které byly při jeho výrobě použity, dále svou ostrostí, rozměry a váhou. 

Nůž velikosti kreditní karty - specifikace:

  • Rozměry: 8,5 x 5,5 x 0,1 cm
  • Obsah balení: 1x nůž v kartě
  • Hmotnost: 13 g
  • Materiál: černé polypropylenové tělo, nerez nůž
  • Barva: černá

Mít vždy po ruce kvalitní nůž se vyplatí, ale kam ho dát? Tuto kartu si můžete jednoduše dát do peněženky a po jednoduchém složení máte kvalitní nůž. Nemusíte se bát, že by jste se o nůž řízli, ve složeném stavu je zajištěn pojistkou.