Vnadící a krmítková směs Traper - balení 2,5kg Provedení: Feeder

Kapr - stojatá voda:vnadící směs s ovocnou příchutí, určená k lovu kaprů. Vhodně zvolená příchuť a granulace složek umožňuje rychle zavádět a dlouho udržovat… pokračovat »

obrázek produktu
143,00 Kč
Provedení Feeder

O produktu

Kapr - stojatá voda:vnadící směs s ovocnou příchutí, určená k lovu kaprů. Vhodně zvolená příchuť a granulace složek umožňuje rychle zavádět a dlouho udržovat kapry v lovišti. Vnadící směs je možno ochutit přidáním ořechové příchutě a aromatizované kukuřice z konzervy.
Vnadící směs určená k lovu ryb ve stojatých vodách. Lehká směs, dobře pracující, díky čemu rychle nasazuje a udržuje ryby v lovišti. Za účelem usměrnění směsi na zvolený druh ryb nacházejících se v nádrži je nutno přidat vhodné návnadové a chuťové složky příslušné pro tento druh ryb.

Kapr - tekoucí voda:vnadící směs s ovocnou příchutí, určená k lovu kaprů. Vhodně zvolená příchuť a granulace složek umožňuje rychle zavádět a dlouho udržovat kapry v lovišti. Vnadící směs je možno ochutit přidáním ořechové příchutě a aromatizované kukuřice z konzervy.
Těžká dobře se lepící vnadící směs určená k lovení na řekách. Tato směs umožňuje rychle nasadit ryby do loviště. Přidáním vhodných návnadových a chuťových přídavků je možno směs usměrnit na určitý druh ryb nacházejících se v řece. Během rybaření v řece je nutno k návnadě přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.

Feeder: vnadící směs určená k lovu všech kaprovitých ryb ryb. Charakteristická směs, silně a okamžitě působí, používá se na jezerech, rybnících, kanálech a řekách. Ide-chub - vnadící směs určená k lovu jelců. Specifická směs se zakládá na ideálně zvolených chuťových a vonných složkách vybraně působících na tento druh ryb. Přidání červené žemle, dýně a praženého konopí výrazně zlepší její efektivnost. Během rybaření v řece je nutno ke směsi přidat lepidlo a zatížit štěrkem nebo hlínou.Návod na přípravu: do krmení za neustálého míchání postupně přidávejte vodu a poté ho propasujte přes síto, aby bylo dosaženo rovnoměrné konzistence a vlhkosti. Účinnost směsi lze zvýšit přidáním bílých červů nebo patentek. Z připravené směsy vytvarujte koule a jimi zakrmte lovné místo.

Balení:2,5kg směsi