Vnadící směs Mivardi V1 - balení 3,0kg druh: V1 Kapr Extra

Série krmení Mivardi V1 - levné krmení pro nenáročné rybářeBalení: 3.000gDruhy / příchutě:V1 Fish mix: Tmavší krmení se středně hrubou strukturou a výrazným… pokračovat »

obrázek produktu
159,00 Kč
druh V1 Kapr Extra

O produktu

Série krmení Mivardi V1 - levné krmení pro nenáročné rybáře

Balení: 3.000g

Druhy / příchutě:

V1 Fish mix: Tmavší krmení se středně hrubou strukturou a výrazným aroma rybích mouček. Je vhodné pro lov kaprů v chladnější vodě, ale překvapivě funguje i když kapři nereagují na jiná krmení v letních měsících.

V1 Kapr med: Hrubé a sladké krmení žluté barvy s velice příjemným medovým aroma, které udrží kapry dlouhou dobu v lovném místě. Tomu napomáhají i velké hrubé kousky, které kapři s oblibou nasávají.

V1 Kapr magic:
Světlé krmení s výrazně ovocným aroma. Působí nejlépe v teplejší vodě, a proto je vhodné pro lov od května do září. Díky své konzistenci představuje ideální nosič živé návnady

V1 Kapr jahoda: Světlé, dobře lepivé krmení načervenalé barvy s výbornou konzistencí. Intenzivní jahodové aroma spolehlivě láká kapry do lovného místa. Výborně funguje především v letních měsících.

V1 scopex/vanilka:
Velmi světlé a silně aromatické krmení s hrubou strukturou a velkou účinností na kapry a velké ryby. Funguje výborně především v teplejším období.

V1 Feeder:
Spolehlivé základní krmení pro lov na feeder. Jeho konzistence po navlhčení zaručuje optimální práci ve vodě. Jasně bronzová barva je optimální pro univerzální použití na různé druhy ryb.

Instruktážní video: