Vnadící směs Sensas 3000 - balení 1,0kg Provedení: Carp(kapr) - AKCE!

Carpes Rouge - kapr červená :Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Má vysokou výživnou hodnotu. Má silné kukuřično oříškové aroma, které láká kapry za… pokračovat »

obrázek produktu
99,00 Kč
Provedení Carp(kapr) - AKCE!

O produktu

Carpes Rouge - kapr červená :Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Má vysokou výživnou hodnotu. Má silné kukuřično oříškové aroma, které láká kapry za jakýchkoliv podmínek. Nejoblíbenější kaprové krmení na českém trhu. Červená barva je vhodná do kalné vody zejména v jarních měsících. Balení 1kg.

Carpes Jaune - kapr žlutá:
Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Má vysokou výživnou hodnotu. Má silné kukuřično oříškové aroma, které láká kapry za jakýchkoliv podmínek. Nejoblíbenější kaprové krmení na českém trhu. Žlutá barva je ideální během letních měsíců.
Balení 1kg

Novinka: Carp (kapr), Carp Fishmeal (kapr masový), Carp Black (kapr černý-zima), Carp Large (kapr hrubý)

Bremes - cejn:Výtečná vnadící směs pro přilákání velkých cejnů. Sladké žluté krmení v bylinkové příchuti s kousíčky barevných fluo pečivových kousků. Jemnější a méně lepivé, vhodné na cejny.
Balení 1kg.

Gardons Red (plotice-červené): Červené krmení na plotice. Má kořeněnou vůni. Vhodné především do kalné jarní vody.

Feeder (feeder velká ryba): Speciální krmivo určené do feederového krmítka. Láká všechny větší spodové ryby.

Barbel (parma): Lepivé krmení se sýrovou příchutí na parmy.

Surface (hladina): Jemné žluté ouklejové krmivo. Vhodné na větší oukleje. Celoročně použitelné. Rozpracovat do kašovitého stavu.

Perch (okoun) balení 800g: Speciální okounové krmení tmavé barvy na masové bázi. Vhodné pro použití s nastříhanými žížalami.

Gardons (plotice): Famózní krmení 3000 Gardons, díky kterému získala firma Sensas svůj věhlas. Je jemné a rozpadavé. Má hnědou barvu a čokoládově-kořeněnou příchuť. Žádná plotice neodolá!